Чому Бог допускає скорботи в нашому житті?

Багатьма скорботами належить нам увійти в Царство Боже” (Діян. 14:22). Чому лише через скорботи людина може потрапити до Царства Божого? Невже Бог не любить нас, якщо посилає нам скорботи? – Такі питання часто з’являлися в збентеженого людства у всі часи. Дійсно, дивлячись на оточуючий світ, можна засумніватись у Божій Любові.

Але Бог любить нас, “тому що Бог є любов” (1Ін. 4:8), – стверджує Святе Письмо. – Але якщо любить нас, чому ж тоді допускає скорботи? – мимоволі виникає запитання.

Бо в Бога зовсім інша шкала цінностей, ніж у нас: “Бо що високе в людей, те мерзенне перед Богом” (Лк. 16:15). Бог передусім цінує людську душу, яка вічна, а не скороминущі земні скарби та душевний комфорт: “Бо яка користь людині, коли вона придбає ввесь світ, а душу свою занапастить?” (Мк.8:36). Бог “хоче, щоб усі люди спаслися і досягли пізнання істини” (1Тим. 2:4), а досить часто іншого шляху для навернення до Бога, як через усілякі скорботи та негаразди, для людей не існує. “Як біда до порога – всі до Бога”, – це, навіть, не народна мудрість, а просто життєве спостереження. Так що доводиться Богові допускати скорботи в нашому житті, щоб ми хоча б час від часу згадували про Нього…

Редакція сайту


Ваш коментар: