Воскресіння Христове

Пасха є найбільшим торжеством християн, бо це свято перемоги добра над злом, життя над смертю.

Воскреснувши з мертвих, повернувшись до життя, Ісус Христос засвідчив цим Свою перемогу над силами смерті, темряви, зла. А що є основою цієї перемоги? Це звичайно Божа любов. Тому свято Воскресіння, це торжество перемоги Божої любові над силами зла. Бо основою істоти Ісуса Христа і Його Божественної сили є любов. І все, що Христос творить, чинить силою Своєї любові.

Саме з любові до нас людей Ісус прийшов у цей світ і прийняв людське тіло, з любові до нас прийняв страждання і смерть на хресті, і з любові до нас Він воскрес третього дня, щоб ми воскресли разом з Ним до нового, вічного життя.

Коли наша душа буває прибита якимсь горем, знеможена життєвими випробуваннями, пригнічена каменем терпіння, любов доброї людини повертає нашій душі радість життя. Справжня любов має силу перемінити найбільший душевний смуток у велику радість свободи і волі в день Воскресіння Христового.

Один святий сказав наступне: “Якщо б Христос задля тебе тисячу разів помер і тисячу разів воскрес, то це нічого тобі не поможе, якщо ти не помреш для гріха і не воскреснеш для любові”. Саме любов, Божа любов має силу воскресити людську душу, омертвлену навіть найбільшим гріхом. Гріхи всього людства стали причиною смерті Божого Сина, та любов до людей воскресила Його до нового життя.

Дорогі брати і сестри! Від щирого серця вітаю всіх вас з радісним святом – Великоднем, Пасхою Христовою. Хай непереможна Христова любов щедро наповнить кожного з вас невичерпною радістю, зігріє серце, наповнить силою тривати в Його любові і щедро дарувати її всім людям, щоб ця Божа любов воскрешала людські серця до нового життя, яке дарував нам усім Ісус Христос Своїм славним воскресінням з мертвих.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Автор: о. Михайло Чижович

Усе по темі: Пасха