Духовна деградація росії

Про особливості духовної деградації росії та наслідки цієї деградації, роздумує редакція сайту . . .

Рф є правонаступницею срср у повному значенні цього слова: вона без щонайменших змін повторює агресивну зовнішню і репресивну внутрішню політику, тобто росія аніскілечки не змінилася ментально. Але є все ж таки один момент, в якому росія дещо суттєво відійшла від срср – це ставлення до релігії. Срср намагався знищити віру в людях у Бога, сучасна росія – хоче віру в Бога зробити своєю зброєю.

І не  треба вважати, що ця спроба не приносить плодів: вищі церковні кола давно увійшли до кремлівської влади, ставши частиною пропагандистської машини, яка просуває в голови ошуканих людей генеральну лінію кремлівського нелюда та його посіпак. І, слід зауважити, церковні мужі настільки увійшли у свою роль, що вже не потребують контролю згори (маємо на увазі кремлівську владу, а не Всевишнього, про Якого вони давно забули).

Не відстає від церковних лідерів народний плебс, що схвально сприймає ту картину світу, яку пропонує їм російська пропаганда, залучаючи до цього і церковних служителів, які розтовкмачують простакам, що все, що робить їх злочинна країна є не чим іншим, як волею Божою, а росіяни є народом богоносцем (навіть атеїсти), а всі інші народи диявольськими слугами. Одним словом, спостерігається духовна деградація в масштабах цілої країни.

Ця деградація і торкнулася людей, які начебто вважають себе віруючими, проте схвально ставляться до зовнішньої політики росії. Але як можна вважати людей віруючими в благого Бога, коли вони схвалюють (замовчують чи просто не визнають) масові вбивства мирних жителів України та Сирії? Як можна вважати людину віруючою, якщо вона на явне зло каже, що це благо, бо таким чином «росія відстоює своє право»? Право на що? Безкарно нищити ні в чому не винних людей?

Але багатьом «розумникам» і цього мало, вони починають вишукувати в Біблії виправдання своєї нечестивої поведінки …і знаходять її. Можете в цьому не сумніватися, як свого часу знаходили для себе виправдання нацисти в масовому знищенні невгодних для них людей.

Що на все це можна відповісти? Краще надамо можливість висловитися Слову Божому: «Хто риє яму, той упаде в неї, і хто покотить нагору камінь, до того він повернеться» (Пр. 26:27), – це стосовно агресивної поведінки рф, яка весь час намагається знищити державність інших народів. Марна затія. Навіть того більше, чим більше росія докладатиме зусиль у цьому напрямку, тим швидше вона сама зазнає краху власної державності. Йдемо далі: «Горе тим, які зло називають добром, і добро – злом, пітьму вважають світлом, і світло – пітьмою, гірке вважають солодким, і солодке – гірким! Горе тим, які мудрі у своїх очах і розумні перед самими собою!» (Іс. 5:20,21), – а це біблійне попередження стосується всіх, хто намагається виправдати рф та очорнити інші народи; всіх, хто намагається покрити злочини скаженої бензоколонки.

І на останок: «Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно» (Вих. 20:7), – а це попередження стосується всіх нечестивців, які намагаються виправдати Словом Божим зло, що коїть росія. Словом, яке буде їх судити останнього дня. Не варто використовувати релігію, віру в Бога, як зброю проти інших людей, бо так чи інакше, але ця зброя неодмінно повернеться проти нечестивців, і тоді на них збудеться ще одне біблійне попередження: «Страшно впасти в руки Бога Живого!» (Євр. 10:31). Тоді ті люди точно вже не будуть думати про «велич» росії, її «історичну» місію і не виправдовуватимуть її звірств.

Редакція сайту