Неприємна зустріч з Богом

“Для більшості людей зустріч з Господом після смерті буде дуже неприємною для них”, – вважає редакція сайту . . .
Усім нам, рано чи пізно, віримо в це чи ні, але доведеться віч-на-віч зустрітися з Богом. І ця зустріч для людини (принаймні, для переважної більшості) буде носити неприємний характер: «Всім нам належить стати перед судом Христовим, щоб кожному одержати згідно з тим‚ що він робив, живучи в тілі, добре або лихе» (2Кор. 5:10). Звичайно, хтось може звернути увагу на слово «добре», але, якщо чесно, чи багато зможемо пригадати того дійсно доброго, що змогли зробити протягом свого життя? Доброго, де не домішані прагнення щось отримати навзаєм, марнославство показатися кращим перед самим собою і людьми… чи просто збіг обставин, коли ми зробили щось дійсно добре, бо не могли зробити натомість щось погане чи корисне для себе. Певно, що не так багато, якщо пригадаємо взагалі.
Так що ні, для переважної більшості людей ця зустріч не буде приємною чи бажаною, до того ж до такої міри, що багато хто з них волітиме жахливої смерті, аби уникнути її: «І царі земні, і вельможі, і багаті, і тисячоначальники, і сильні, і всякий раб, і всякий вільний сховались у печери і в ущелини гір, і кажуть горам і каменям: упадіть на нас і закрийте нас від лиця Того, Хто сидить на престолі, й від гніву Агнця» (Одкр. 6:15,16). Погодьтеся, ця апокаліптична картина мало нагадує ці приємні картинки, якими полюбляють тішити себе люди: людина приходить до Ісуса і Він ніжно обіймає її…
Насправді таке буде, але тільки після примирення людини з Богом завдяки смертній жертві Господа Ісуса Христа. І це примирення має статися тут, ще в цьому світі, за життя певної людини, і власне ідилічні картинки показують це примирення. Але саме на землі, а не на небі, туди люди потрапляють саме завдяки цьому примиренню. Інакше на них чекатиме зовсім інший прийом: суворого і грізного Судді, а не милосердного Батька. І питається, навіщо повторювати ці прописні біблійні істини? Істини, про які начебто всі знають. – Насправді, знає їх не так вже багато людей, а більшості на це просто начхати, доки не постануть на суді Христовому, але тоді вже марно буде про це говорити. А нині є ще час.
Редакція сайту
Ваш коментар: