Чи багато насправді є атеїстів?

Сьогодні напрочуд багато людей вважає себе атеїстами. Чому напрочуд багато? Бо проминули часи, коли атеїзм був державною релігією СРСР, і всі, хто був лояльним до радянської влади чи намагався виглядати таким, вважали себе атеїстами. Сьогодні ж атеїзм – це власний вибір людини, і тому я дивуюся, чому стільки багато людей відносять себе до атеїстів, адже справжніх атеїстів-матеріалістів не так вже і багато. У чому ж причина?

Усе насправді дуже просто. Люди, які не відносять себе до жодної церкви чи не задумуються про Бога, автоматично відносять себе до атеїстів – от і все, хоча по суті справи вони такими не являються. Адже справжній атеїст заперечує факт самого існування Творця, потойбічної сили і т. д., а не той, хто просто про це не задумується чи не відносить себе до певної церковної конфесії.

Що тут ще можна додати? Хіба що побажати цим людям зробити правильний вибір: “Споживіть і побачите, що благий Господь. Блажен муж, що уповає на Нього” (Псалом 33:9).

Автор: Михайло Лукін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>