Головне завдання Церкви

Отже, йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам” (Мф. 28:19,20), – такими були слова Господа нашого Ісуса Христа перед самим Його Вознесінням. І це було сказано не просто так, втім як і все, що Він казав під час Свого громадського служіння. Саме цими словами слід визначити місію Церкви: учити тому, що передав Христос апостолам, які у свою чергу передали все це наступним поколінням, та хрестити людей в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Все інше виявляється для Церкви має бути другорядним. І біда для неї, якщо вона забуває про першочерговість своєї місії.

Тому неправі люди, які вимагають від Церкви, щоб вона втручалася в політику, більше займалася справами милосердя, стояла на захисті «традиційних» цінностей (чому «традиційних» у лапках? – бо люди часто самі не знають з чого ці цінності мають складатися).

Повторимося, але основне завдання Церкви Христової – це проповідь Благої звістки (грецькою «євангелія») та введення людей у своє лоно завдяки таїнству Хрещення. Усе інше, як вже згадувалося – другорядне, яке часто стає результатом цієї євангельської проповіді. У тому числі і традиційні цінності, які варто називати більш правильно – християнські.

Редакція сайту


Ваш коментар:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>