Прості відповіді на складні запитання

Ми вирішили створити нову підрубрику, в якій будемо намагатися давати прості відповіді на доволі складні запитання, які стосуються в тій чи іншій мірі кожного з нас.

Що саме спонукало нас до створення такої рубрики? Прагнення деяких людей (на жаль, не всіх) шукати відповіді на складні запитання. Загалом, люди шукають прості відповіді на складні запитання у всі часи, а не тільки сьогодні, і так буде до кінця віку, бо люди не сильно змінилися з часів гріхопадіння. І саме дивне, що такі прості відповіді можна знайти, тут головне в кого, а точніше – у Кого питати. Якщо будете ставити свої питання Богові, то неодмінно отримаєте відповідь, тільки в цьому не сумнівайтесь, бо як сказав Спаситель: “Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам; бо кожен, хто просить, одержує, і хто шукає, знаходить, і тому, хто стукає, відчиняють” (Мф. 7:7,8).

Інша справа, чи готові ми будемо прийняти цю відповідь, на кшталт багатого юнака, який спитався Христа: «Учителю Благий, що зробити мені доброго, щоб мати життя вічне?» (Мф.19:16). Але почувши у відповідь: «Коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим; і матимеш скарб на небесах; і приходь та йди слідом за Мною», «відійшов у скорботі, бо мав багато добра» (Мф. 19:21,22).

Але хай вас не бентежить Христова відповідь (чому Він саме так відповів – тема окремої розмови), не всім Він радить роздати своє майно і слідувати за Ним, а тільки тим, хто дійсно може це зробити, від більшості з нас цього не вимагається. Так що не бійтеся задавати Богові питання. Головне тут – не сумніватись і деколи трішечки зачекати: бо Господь дає відповіді, коли ми будемо готові їх дійсно почути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>